financování

Financování dotovanou hypotékou od UBM Development Czechia
s garancí úrokové sazby
2,99 % při koupi bytu v projektu Arcus City a 2,89 % při koupi bytu v projektu Timber Praha


Ve spolupráci s partnery projektu, společností HYPOASISTENT s.r.o. a Raiffeisenbank a.s., byl pro klienty projektu Arcus City a Timber Praha připraven hypoteční produkt umožňující nízké měsíční splátky a nízké RPSN díky úrokové sazbě 2,99 % a 2,89 % s dobou fixace na 2 roky.


Hypotéka se stává dostupnější, protože vlivem nízkých splátek dosáhne poptávající na vyšší hodnotu hypotéčního úvěru a stačí mu pro jeho získání nižší příjmy. Po ukončení fixace za 2 roky lze očekávat nižší inflaci a tím i nižší úrokové sazby.


Pohodlné vyřízení a čerpání hypotéky zajišťují zkušení specialisté HYPOASISTENT a poskytovatelem dotované hypotéky je bankovní dům Raiffeisenbank.


Doba fixace začíná běžet od schválení úvěru a končí za 2 roky. Klient bude čerpat hypotéku po kolaudaci, kdy obdrží výzvu k úhradě ceny. Za tímto účelem hypotéku načerpá a začne ji splácet měsíčně nízkými splátkami, které budou odpovídat úrokové sazbě 2,99 % nebo 2,89 %. Na konci fixace dostane majitel bytu od banky nabídku nové sazby, kterou může přijmout nebo vyjednávat o lepší sazbě či zdarma refinancovat s jinou bankou.

Pomůžeme Vám také s financováním standardní hypotékou


Hypoteční partner projektu Arcus City a Timber Praha, společnost HYPOASISTENT, Vám zajistí financování s nejvýhodnějšími podmínkami i u všech dalších hypotečních bank.

Výhody financování se službou společnosti HYPOASISTENT

bezplatné konzultace, všechny služby společnosti HYPOASISTENT jsou zdarma, budete spolupracovat s osobním hypotečním specialistou, který vám:

Upozorňujeme, že služba HYPOASISTENT je určena pouze pro klienty, kteří jejím prostřednictvím uzavřou smlouvu o hypotečním úvěru.

Financování prostřednictvím hypotečního úvěru bez služby HYPOASISTENT

V případě, že se rozhodnete nevyužít služby HYPOASISTENT, přebíráte na sebe povinnost zajištění níže uvedených procesů a odpovědnost za včasné doložení všech dokladů a včasné načerpání úvěru pro úhradu kupní ceny.

Za klienty, kteří sjednají hypoteční úvěr prostřednictvím služby HYPOASISTENT, splní všechny výše uvedené povinnosti přidělený osobní hypoteční specialista.

hypoasistent

Hypoteční specialisté

HYPOASISTENT s.r.o., Sokolovská 81/5, 186 00 Praha 8, www.hypoasistent.cz

Věra Mášková

Věra Mášková

maskova@hypoasistent.cz
+420 775 249 820
Ing. Luděk Havlíček

Ing. Luděk Havlíček

havlicek@hypoasistent.cz
+420 739 329 904