o projektu
stavíme váš nový domov

Arcus City nabízí komfortně řešené a kvalitní bydlení v elegantních nízkopodlažních domech se zahradami, balkony i terasami, s promyšlenými dispozicemi 1+kk až 4+kk, sklepy a parkovacími stání v suterénu. Při přípravě projektu jsme mysleli na jednotlivce, páry, rodiny s dětmi, seniory, investory, na všechny budoucí klienty, kteří hledají bydlení v příjemné lokalitě v Praze, s upravenými plochami zeleně, sportovišti, dětským hřištěm, obchody a službami. Arcus City je skvělým domovem pro váš nový začátek a místem, kde prožijete příjemné chvíle se svou rodinou, potkáte nové přátele a zažijete nová dobrodružství!

Arcus City vzniká ve třech etapách, nabízí celkem 278 bytů, 10 rodinných domů a 5 obchodních jednotek. 1. a 2. etapa projektu jsou ve výstavbě. Dokončení 1. etapy se 150 byty je plánováno na 2. polovinu roku 2023. Ve 2. etapě je realizováno 63 bytů a 5 obchodních jednotek. Bytové domy 3. etapy budou částečně realizovány v kombinaci dřeva a jiných stavebních materiálů. Projekt realizujeme s ekologickou certifikací BREEAM.

záměr architekta

Ing. arch. Oleg Haman

„Záměrem projektu bylo vytvořit vlastní domácí prostředí, ve kterém budou bydlet různé věkové kategorie obyvatel, kteří si vytvoří svojí komunitu se zázemím. To tvoří půlkruh s náměstím, kde se nachází výškový objekt s několika obchody, sportovním vyžitím a prostorem pro restauraci. Uprostřed je autobusová zastávka, která usnadňuje obyvatelům přímé spojení s okolními částmi a centrem Prahy. Celá tato residence je napojena pěší cestou podél horní hrany Řepory včetně cyklostezsky. Půlkruh je britská urbanistická tradice, která je zhmotněna jinou formou. Půlkruh zároveň vytváří bezpečí, hranici, sounáležitost,“ uvedl hlavni architekt projektu Ing. arch. Oleg Haman.